Amphenol Industrial GTC020R18-12P-A24
GTC020R18-12P-A24 picture photo
Mfg. Part Number
GTC020R18-12P-A24
Brief Description
GT 6C 6#16 PIN RECP BOX
Datasheet Download
GTC020R18-12P-A24.pdf
Availability of GTC020R18-12P-A24
QUANTITY
GTC020R18-12P-A24 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC020R18-12P-A24
Internal Part NumberEIS-GTC020R18-12P-A24
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC020R18-12P-A24
Related LinksGTC020R1, GTC020R18-12P-A24 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC020R18-12P-A24 Details Description
Related parts for GTC020R18-12P-A24
IC EEPROM 1KBIT 3MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8SOP datasheet.pdf
RES 1.06K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 3.9NH 600MA 60 MOHM datasheet.pdf
CONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CAP ALUM 18UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AC datasheet.pdf
CB RELAY 1 FORM A 35A 24V datasheet.pdf