Amphenol Industrial GTC030-16-12S-025-B30
GTC030-16-12S-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-16-12S-025-B30
Brief Description
GT 1C 1#4 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTC030-16-12S-025-B30.pdf
Availability of GTC030-16-12S-025-B30
QUANTITY
GTC030-16-12S-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-16-12S-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTC030-16-12S-025-B30
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-16-12S-025-B30
Related LinksGTC030-16-, GTC030-16-12S-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-16-12S-025-B30 Details Description
Related parts for GTC030-16-12S-025-B30
MOSFET N-CH 90V 2A TO-92 datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 1.02M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 150V 3A DO204AC datasheet.pdf
AM 60500 123 WR DEFL BAR datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 100V JB 2220 datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 370MA 930 MOHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 50V 3A B-MELF datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.3V SMD datasheet.pdf