Amphenol Industrial GTC030-32-15S-025
GTC030-32-15S-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-32-15S-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 8C 2#0 6#12 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTC030-32-15S-025.pdf
Availability of GTC030-32-15S-025
QUANTITY
GTC030-32-15S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-32-15S-025
Internal Part NumberEIS-GTC030-32-15S-025
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-32-15S-025
Related LinksGTC030-3, GTC030-32-15S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-32-15S-025 Details Description
Related parts for GTC030-32-15S-025
DISPLAY 7SEG 0.43" RED CC RHDP datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 4.65V 16SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 25V Y5V 0603 datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR BQ24314 datasheet.pdf
HEADER MALE 4.20MM DUAL VERT 4P datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 8.7"L X 6.36"W datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 65MA 32 OHM SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf