Amphenol Industrial GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
GTC030-32-22SX-A24-C3-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
71-603967-22J
Datasheet Download
GTC030-32-22SX-A24-C3-LC.pdf
Availability of GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
QUANTITY
GTC030-32-22SX-A24-C3-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
Internal Part NumberEIS-GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
Related LinksGTC030-32-22, GTC030-32-22SX-A24-C3-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-32-22SX-A24-C3-LC Details Description
Related parts for GTC030-32-22SX-A24-C3-LC
LED RED DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST ADJ 0.6A 10DFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 250VAC X7R 2220 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT FLASH datasheet.pdf
RELAY TIME DELAY datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 13POS PIN datasheet.pdf