Amphenol Industrial GTC030GR24-25S-LC
GTC030GR24-25S-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTC030GR24-25S-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 8C 8#12 SKT RECP
Datasheet Download
GTC030GR24-25S-LC.pdf
Availability of GTC030GR24-25S-LC
QUANTITY
GTC030GR24-25S-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030GR24-25S-LC
Internal Part NumberEIS-GTC030GR24-25S-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030GR24-25S-LC
Related LinksGTC030GR, GTC030GR24-25S-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030GR24-25S-LC Details Description
Related parts for GTC030GR24-25S-LC
RES 56 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 118 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 5.9KOHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 SQ WW datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 1.5A TUMT5 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
HYDRAULIC TOOL ASSEMBLY(12TON) datasheet.pdf
RES 511 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 10W datasheet.pdf
RELAY GEN PURP datasheet.pdf
CAP FILM 12UF 5% 310VAC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS SKT datasheet.pdf