Amphenol Industrial GTC030RV28-16P-025-A24
GTC030RV28-16P-025-A24 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030RV28-16P-025-A24
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 20C 20#16 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
GTC030RV28-16P-025-A24.pdf
Availability of GTC030RV28-16P-025-A24
QUANTITY
GTC030RV28-16P-025-A24 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030RV28-16P-025-A24
Internal Part NumberEIS-GTC030RV28-16P-025-A24
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030RV28-16P-025-A24
Related LinksGTC030RV28-, GTC030RV28-16P-025-A24 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030RV28-16P-025-A24 Details Description
Related parts for GTC030RV28-16P-025-A24
RES SMD 4.99K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
TXRX LIN BUS REG WATCHDOG 20QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
RECLOSABLE FSTNR 3" X 20FT BLK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CAP FILM 6200PF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1MM .076M 31POS datasheet.pdf
CONN HDR 50PIN GOLD RT ANG WW datasheet.pdf
SR BTS PC CS 2 ASY CP datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf
CRYSTAL 32.7680 KHZ 6.0PF SMD datasheet.pdf