Amphenol Industrial GTC030RV28-21PX-025-LC
GTC030RV28-21PX-025-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTC030RV28-21PX-025-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 37C 37#16 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTC030RV28-21PX-025-LC.pdf
Availability of GTC030RV28-21PX-025-LC
QUANTITY
GTC030RV28-21PX-025-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030RV28-21PX-025-LC
Internal Part NumberEIS-GTC030RV28-21PX-025-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030RV28-21PX-025-LC
Related LinksGTC030RV28-, GTC030RV28-21PX-025-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030RV28-21PX-025-LC Details Description
Related parts for GTC030RV28-21PX-025-LC
CONN HEADER 36POS .100 SGL datasheet.pdf
TERM BLOCK 5.08 2POS VERT datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
RES SMD 30 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 6.25K OHM 0.1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
IC PROSLIC FXS DUAL -110V 60QFN datasheet.pdf
DIODE ZENER 13V 500MW SOD123 datasheet.pdf
RES SMD 1.74 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC INV SCHMITT-TRIG DFN1410-6 datasheet.pdf
IC REG LDO 4.75V 0.3A datasheet.pdf
CAP 33 UF 20% 6.3 V datasheet.pdf