Amphenol Industrial GTC06-14S-1S-B30-025
GTC06-14S-1S-B30-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06-14S-1S-B30-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 3C 3#16S SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06-14S-1S-B30-025.pdf
Availability of GTC06-14S-1S-B30-025
QUANTITY
GTC06-14S-1S-B30-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06-14S-1S-B30-025
Internal Part NumberEIS-GTC06-14S-1S-B30-025
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06-14S-1S-B30-025
Related LinksGTC06-14S-, GTC06-14S-1S-B30-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06-14S-1S-B30-025 Details Description
Related parts for GTC06-14S-1S-B30-025
CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN datasheet.pdf
RES SMD 34K OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANS NPN 50V 0.5A TO-92 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 100PS .125 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1200V 24A TO-264 datasheet.pdf
RES SMD 3.65 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
Crystal 10.0000MHz 30ppm 20pF 60 Ohm -55°C - 125°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf