Amphenol Industrial GTC06AF28-21S-025-A24
GTC06AF28-21S-025-A24 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06AF28-21S-025-A24
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06AF28-21S-025-A24.pdf
Availability of GTC06AF28-21S-025-A24
QUANTITY
GTC06AF28-21S-025-A24 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06AF28-21S-025-A24
Internal Part NumberEIS-GTC06AF28-21S-025-A24
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06AF28-21S-025-A24
Related LinksGTC06AF28-, GTC06AF28-21S-025-A24 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06AF28-21S-025-A24 Details Description
Related parts for GTC06AF28-21S-025-A24
DISPLAY OLED 96X64 4BIT 1.1 GRN datasheet.pdf
IC 16 BIT D/A SERIAL 16-DIP datasheet.pdf
CAP CER 5.2PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
RES SMD 5.76KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONN HEADER 42POS GOLD SMD datasheet.pdf
RES 920 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 9POS 1.27MM SMD R/A datasheet.pdf
IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP CER 20PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
OSC VCTCXO 16.384MHZ CL SNWV SMD datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf