Amphenol Industrial GTC07R22-19S
GTC07R22-19S picture photo
Mfg. Part Number
GTC07R22-19S
Brief Description
GT 14C 14#16 SKT RECP JAM
Datasheet Download
GTC07R22-19S.pdf
Availability of GTC07R22-19S
QUANTITY
GTC07R22-19S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC07R22-19S
Internal Part NumberEIS-GTC07R22-19S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC07R22-19S
Related LinksGTC07R, GTC07R22-19S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC07R22-19S Details Description
Related parts for GTC07R22-19S
HOLDER BATT 2-AA CELLS W/SNAPS datasheet.pdf
CARDEDGE LOPRO 22POS .156 GRN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 80MA 6.4 OHM SMD datasheet.pdf
CONN MAGJACK 2PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
RES SMD 18.2KOHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 127 TYP datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB datasheet.pdf
TV 19C 19#12 SKT PLUG datasheet.pdf
26500 43C 23#20 20#16 P BY REC datasheet.pdf
1500UF 250V 35X45MM 85C 2000H datasheet.pdf