Amphenol Industrial GTCL020R24-AJP-B30
GTCL020R24-AJP-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL020R24-AJP-B30
Brief Description
GT 25C 25#16 PIN RECP BOX
Datasheet Download
GTCL020R24-AJP-B30.pdf
Availability of GTCL020R24-AJP-B30
QUANTITY
GTCL020R24-AJP-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL020R24-AJP-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL020R24-AJP-B30
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL020R24-AJP-B30
Related LinksGTCL020R2, GTCL020R24-AJP-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL020R24-AJP-B30 Details Description
Related parts for GTCL020R24-AJP-B30
RES 200 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 294 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 127K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SENSOR 2000PSIS 7/16 4-20 MA datasheet.pdf
IC FIFO BY SYNC 512X18X2 68PLCC datasheet.pdf
OSC XO 1.544MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 1KV RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
IC FPGA 191 I/O 256FBGA datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 56MA 5 OHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 20POS THRUHL datasheet.pdf
RING CORE DBL CHOKE 3MH 20A datasheet.pdf