Amphenol Industrial GTCL030R32-31PW-025
GTCL030R32-31PW-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030R32-31PW-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 31C 31#16 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTCL030R32-31PW-025.pdf
Availability of GTCL030R32-31PW-025
QUANTITY
GTCL030R32-31PW-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030R32-31PW-025
Internal Part NumberEIS-GTCL030R32-31PW-025
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030R32-31PW-025
Related LinksGTCL030R3, GTCL030R32-31PW-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030R32-31PW-025 Details Description
Related parts for GTCL030R32-31PW-025
RES SMD 680 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC SLIC/CODEC 1CH 38QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EYELET datasheet.pdf
FIXED IND 500UH 2.6A 200 MOHM TH datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 650MA 304 MOHM datasheet.pdf
RND SPACER 0.032" NYLON 18.29MM datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS INLINE SCKT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
AC CURRENT SENSOR, 16MM HOLE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
CAP FILM 6UF 5% 440VAC datasheet.pdf