Amphenol Industrial GTCL06F18-19P-025-B30
GTCL06F18-19P-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL06F18-19P-025-B30
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 10C 10#16 PIN PLUG
Datasheet Download
GTCL06F18-19P-025-B30.pdf
Availability of GTCL06F18-19P-025-B30
QUANTITY
GTCL06F18-19P-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL06F18-19P-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL06F18-19P-025-B30
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL06F18-19P-025-B30
Related LinksGTCL06F18-, GTCL06F18-19P-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL06F18-19P-025-B30 Details Description
Related parts for GTCL06F18-19P-025-B30
DIODE ZENER 8.2V 500MW SOD123 datasheet.pdf
ADAPTER PWR FOR 6731 UNIV datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS .100 STR TIN datasheet.pdf
MODULE DDR2-667 1GB 244-DIMM datasheet.pdf
RES SMD 5.23KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD datasheet.pdf