Amphenol Industrial GTCL06F20-27S-025-B30
GTCL06F20-27S-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL06F20-27S-025-B30
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 14C 14#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTCL06F20-27S-025-B30.pdf
Availability of GTCL06F20-27S-025-B30
QUANTITY
GTCL06F20-27S-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL06F20-27S-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL06F20-27S-025-B30
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL06F20-27S-025-B30
Related LinksGTCL06F20-, GTCL06F20-27S-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL06F20-27S-025-B30 Details Description
Related parts for GTCL06F20-27S-025-B30
RES 16K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 75MHZ 16MB HP 100-LQFP datasheet.pdf
IC FILTER VIDEO 4CH 14-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
IC CLK SRC VCXO/SET-TOP 28-QSOP datasheet.pdf
RES SMD 2.05K OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 20% 305VAC RAD datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
AUXILIARY RELAY UNIT datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf