Amphenol Industrial GTCL06F32-AFSX-B30-025
GTCL06F32-AFSX-B30-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL06F32-AFSX-B30-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 55C 55#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTCL06F32-AFSX-B30-025.pdf
Availability of GTCL06F32-AFSX-B30-025
QUANTITY
GTCL06F32-AFSX-B30-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL06F32-AFSX-B30-025
Internal Part NumberEIS-GTCL06F32-AFSX-B30-025
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL06F32-AFSX-B30-025
Related LinksGTCL06F32-A, GTCL06F32-AFSX-B30-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL06F32-AFSX-B30-025 Details Description
Related parts for GTCL06F32-AFSX-B30-025
IC Z8 GP MCU 16K OTP 28SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 430K OHM 0804 datasheet.pdf
CONN RCPT 27 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 22POS datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 680000UF 20% 35V SCREW datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP CER 680PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf