Amphenol Industrial GTS00A28-15S
GTS00A28-15S picture photo
Mfg. Part Number
GTS00A28-15S
Brief Description
GT 35C 35#16 SKT RECP
Datasheet Download
GTS00A28-15S.pdf
Availability of GTS00A28-15S
QUANTITY
GTS00A28-15S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS00A28-15S
Internal Part NumberEIS-GTS00A28-15S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS00A28-15S
Related LinksGTS00A, GTS00A28-15S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS00A28-15S Details Description
Related parts for GTS00A28-15S
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf
IC SDRAM 128MBIT 133MHZ 54TSOP datasheet.pdf
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED datasheet.pdf
POT 100K OHM 1W CERMET LINEAR datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
RES 15K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 287 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN datasheet.pdf
OSC CMEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP FILM 1500PF 10% 400V AXIAL datasheet.pdf