Amphenol Industrial GTS00AF28-15S
GTS00AF28-15S picture photo
Mfg. Part Number
GTS00AF28-15S
Brief Description
GT 35C 35#16 SKT RECP
Datasheet Download
GTS00AF28-15S.pdf
Availability of GTS00AF28-15S
QUANTITY
GTS00AF28-15S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS00AF28-15S
Internal Part NumberEIS-GTS00AF28-15S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS00AF28-15S
Related LinksGTS00A, GTS00AF28-15S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS00AF28-15S Details Description
Related parts for GTS00AF28-15S
IC OPAMP GP 10MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 487 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
LENS FOR CREE MX-6 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 630MA 250 MOHM datasheet.pdf
RES 6.49 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC PWR SWITCH USB 10SON datasheet.pdf
FERRITE CHIP 21OHM 1200MA 1210 datasheet.pdf