Amphenol Industrial GTS01A28-5S
GTS01A28-5S picture photo
Mfg. Part Number
GTS01A28-5S
Brief Description
GT 5C 2#4 1#12 2#16 SKT RECP
Datasheet Download
GTS01A28-5S.pdf
Availability of GTS01A28-5S
QUANTITY
GTS01A28-5S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01A28-5S
Internal Part NumberEIS-GTS01A28-5S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01A28-5S
Related LinksGTS01, GTS01A28-5S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01A28-5S Details Description
Related parts for GTS01A28-5S
CAP CER 5.6PF 50V R2H AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 1500PSI 3/8-24 UNF 4.5V datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 800V 1A TO92 datasheet.pdf
CABLE 4POS R/A SOCKET 1.5M datasheet.pdf
RES 12.7K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.18K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.15A 4FLIPCHIP datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 2.2A 40 MOHM TH datasheet.pdf
RES CHAS MNT 4K OHM 1% 10W datasheet.pdf
IC MPU I.MX6D 800MHZ 624FCBGA datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf