Amphenol Industrial GTS01AF28-15S
GTS01AF28-15S picture photo
Mfg. Part Number
GTS01AF28-15S
Brief Description
GT 35C 35#16 SKT RECP LINE
Datasheet Download
GTS01AF28-15S.pdf
Availability of GTS01AF28-15S
QUANTITY
GTS01AF28-15S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01AF28-15S
Internal Part NumberEIS-GTS01AF28-15S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01AF28-15S
Related LinksGTS01A, GTS01AF28-15S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01AF28-15S Details Description
Related parts for GTS01AF28-15S
RES SMD 1.5 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE VAR CAP 6V SOD-523 datasheet.pdf
RES SMD 392 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 4POS datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 2KB FLASH 14TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 127 TYPED 21POS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf