Amphenol Industrial GTS01CFZ28-16S
GTS01CFZ28-16S picture photo
Mfg. Part Number
GTS01CFZ28-16S
Brief Description
GT 20C 20#16 SKT RECP LINE
Datasheet Download
GTS01CFZ28-16S.pdf
Availability of GTS01CFZ28-16S
QUANTITY
GTS01CFZ28-16S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01CFZ28-16S
Internal Part NumberEIS-GTS01CFZ28-16S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01CFZ28-16S
Related LinksGTS01CF, GTS01CFZ28-16S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01CFZ28-16S Details Description
Related parts for GTS01CFZ28-16S
RELAY TELECOM DPDT 10MA 12V datasheet.pdf
FITTING INSIDE CORNER T105 GRAY datasheet.pdf
CONN SOCKET 60POS CLOSED END datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.5A TO220AB datasheet.pdf
RES SMD 90.9 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
SWITCH SLOTTED OPTICAL WIRE LDS datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 127 TYPE A 28POS datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 26 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP FILM 8200PF 10% 310VAC RAD datasheet.pdf