Amphenol Industrial GTS01LCF28-16S
GTS01LCF28-16S picture photo
Mfg. Part Number
GTS01LCF28-16S
Brief Description
GT 20C 20#16 SKT RECP LINE
Datasheet Download
GTS01LCF28-16S.pdf
Availability of GTS01LCF28-16S
QUANTITY
GTS01LCF28-16S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01LCF28-16S
Internal Part NumberEIS-GTS01LCF28-16S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01LCF28-16S
Related LinksGTS01LC, GTS01LCF28-16S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01LCF28-16S Details Description
Related parts for GTS01LCF28-16S
REGULATOR 1.8VADJ 3A 5VIN VRT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
MODULE AC CTLR 3PH 1400V V2-PACK datasheet.pdf
IC REG LDO 4.6V 65MA TO92-3 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 200MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
SENSOR MAGN HALL EFFECT VANE datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
METRIC UMQ MAT BLK 500X1250MM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
ENCODER datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf