Amphenol Industrial GTS030-16-12S-025
GTS030-16-12S-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTS030-16-12S-025
Brief Description
GT 1C 1#4 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTS030-16-12S-025.pdf
Availability of GTS030-16-12S-025
QUANTITY
GTS030-16-12S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030-16-12S-025
Internal Part NumberEIS-GTS030-16-12S-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030-16-12S-025
Related LinksGTS030-1, GTS030-16-12S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030-16-12S-025 Details Description
Related parts for GTS030-16-12S-025
RES SMD 442K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
BATT PACK 3.6V AAA 650MAH NIMH datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 1KV X7R 1825 datasheet.pdf
CAP CER 150PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
IC CLOCK CONDITIONER W/PLL 48LLP datasheet.pdf
RES 825K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 61.9K OHM 0.1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
LABEL PAX SERIES PERCENTAGE 16PC datasheet.pdf
HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM datasheet.pdf
CONN FPC TOP 25POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
SWITCH ROLLER LEVER SPDT .1A 30V datasheet.pdf