Amphenol Industrial GTS030-28-10P
GTS030-28-10P picture photo
Mfg. Part Number
GTS030-28-10P
Brief Description
GT 7C 2#4 2#8 3#12 PIN RECP
Datasheet Download
GTS030-28-10P.pdf
Availability of GTS030-28-10P
QUANTITY
GTS030-28-10P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030-28-10P
Internal Part NumberEIS-GTS030-28-10P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030-28-10P
Related LinksGTS030, GTS030-28-10P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030-28-10P Details Description
Related parts for GTS030-28-10P
TRIMMER 100 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
KEL SEALING SLEEVES SMALL BLACK datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M5 NYLON 46MM datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 650V 15A TO220AC datasheet.pdf
SWITCH SLIDE datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 2AWG ORANGE 1000' datasheet.pdf