Amphenol Industrial GTS06-22-33P-025-B30
GTS06-22-33P-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTS06-22-33P-025-B30
Brief Description
GT 7C 7#16 PIN PLUG
Datasheet Download
GTS06-22-33P-025-B30.pdf
Availability of GTS06-22-33P-025-B30
QUANTITY
GTS06-22-33P-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS06-22-33P-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTS06-22-33P-025-B30
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS06-22-33P-025-B30
Related LinksGTS06-22-3, GTS06-22-33P-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS06-22-33P-025-B30 Details Description
Related parts for GTS06-22-33P-025-B30
RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 28PLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 140MA 2.8 OHM SMD datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DIP 10POS STR 24V datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 36-75VIN +/-12VOU datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48SSOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
FLAT CABLE STRIPPER HAND datasheet.pdf
CONN EDGE .100 52POS DR LOW P datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS BOX MNT SKT datasheet.pdf