Amphenol Industrial GTS070-22-23P-023
GTS070-22-23P-023 picture photo
Mfg. Part Number
GTS070-22-23P-023
Brief Description
GT 8C 8#12 PIN RECP
Datasheet Download
GTS070-22-23P-023.pdf
Availability of GTS070-22-23P-023
QUANTITY
GTS070-22-23P-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS070-22-23P-023
Internal Part NumberEIS-GTS070-22-23P-023
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS070-22-23P-023
Related LinksGTS070-2, GTS070-22-23P-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS070-22-23P-023 Details Description
Related parts for GTS070-22-23P-023
Connector Header 70 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IDC CABLE- AKR40A/ AE40M / APK40 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 18A 8-SOP datasheet.pdf
IC HALL EFFECT SENSOR PSSO-3-6 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 R/A PCB datasheet.pdf
IC SBS-COMPL GAS GAUGE 28-QSOP datasheet.pdf
IC BUS SWITCH 2X1 8LLGA datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 25V 20% 2312 datasheet.pdf
MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
FIXED IND 3NH 800MA 60 MOHM SMD datasheet.pdf
TRANS 5W 960MHZ-1215MHZ datasheet.pdf