Amphenol Industrial GTS07R20-22P
GTS07R20-22P picture photo
Mfg. Part Number
GTS07R20-22P
Brief Description
GT 6C 3#8 3#16 PIN RECP JAM
Datasheet Download
GTS07R20-22P.pdf
Availability of GTS07R20-22P
QUANTITY
GTS07R20-22P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS07R20-22P
Internal Part NumberEIS-GTS07R20-22P
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS07R20-22P
Related LinksGTS07R, GTS07R20-22P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS07R20-22P Details Description
Related parts for GTS07R20-22P
RES SMD 3.6M OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2.5A 8SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM 14-TSSOP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 50K OHM 10% 30W datasheet.pdf
HDR SHROUDED POL STR 20POS LONG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
CONN SOCKET 100POS .8MM VERT SMD datasheet.pdf
MULTI-PAIR 38COND 22AWG 100' datasheet.pdf
LED CLUSTER T3 1/4 YLW 525NM 14V datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf