Panduit H100X034H3T
H100X034H3T picture photo
Mfg. Part Number
H100X034H3T
Brief Description
HEATSHRINK THERMTRANS
Datasheet Download
H100X034H3T.pdf
Availability of H100X034H3T
QUANTITY
H100X034H3T Order Process
Ship out your order
Specifications of H100X034H3T
Internal Part NumberEIS-H100X034H3T
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging1000 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size1.00" x 0.34" (25.4mm x 8.6mm)
ColorBlack
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-55°C ~ 135°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H100X034H3T
Related LinksH100X, H100X034H3T Datasheet, Panduit Distributor
H100X034H3T Details Description
Related parts for H100X034H3T
IC QUAD BILATERAL SWITCH 14-DIP datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
LABEL S LAM DM TED WHT 1.25X.38" datasheet.pdf
LED QUAD ELEMENT W/RES 24V GREEN datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU LV SOT23-8 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
MOUNT MAGN 3/4" 8X UHFM datasheet.pdf
CONN HDR 14POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:4 13.4MHZ 24QFN datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 8POS SKT datasheet.pdf