Panduit H200X034F1T-B
H200X034F1T-B picture photo
Mfg. Part Number
H200X034F1T-B
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
HEATSHRINK THERMTRANS
Datasheet Download
H200X034F1T-B.pdf
Availability of H200X034F1T-B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
H200X034F1T-B Order Process
Ship out your order
Specifications of H200X034F1T-B
Internal Part NumberEIS-H200X034F1T-B
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilyLabels, Labeling
Series-
Packaging2500 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size2.00" x 0.34" (50.8mm x 8.6mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H200X034F1T-B
Related LinksH200X0, H200X034F1T-B Datasheet, Panduit Distributor
H200X034F1T-B Details Description
Related parts for H200X034F1T-B
TERM BLOCK HDR 34POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
MODULE DDR2 256MB 240-DIMM datasheet.pdf
CONN RECEPT PIN .015-.025" .175" datasheet.pdf
TERM SOLDERINAL .116" .250"L datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT datasheet.pdf
WRENCH OPEN END 32MM 9.33" datasheet.pdf
RES 4.3K OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR DF1B ACCESSORY datasheet.pdf
RES SMD 1.4M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf