Panduit H200X034F2T
H200X034F2T picture photo
Mfg. Part Number
H200X034F2T
Brief Description
HEATSHRINK THERMTRANS
Datasheet Download
H200X034F2T.pdf
Availability of H200X034F2T
QUANTITY
H200X034F2T Order Process
Ship out your order
Specifications of H200X034F2T
Internal Part NumberEIS-H200X034F2T
Packaging500 per Roll
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size2.00" x 0.34" (50.8mm x 8.6mm)
ColorYellow
MaterialPolyolefin
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H200X034F2T
Related LinksH200X, H200X034F2T Datasheet, Panduit Distributor
H200X034F2T Details Description
Related parts for H200X034F2T
RES SMD 931 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 2.5MHZ 8SO datasheet.pdf
IC PWR-INT SW DUAL 20-HTSSOP datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS W/PIN BOX datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT datasheet.pdf
BRIDGE RECT 6A 400V GSIB-5S datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 18AWG YELLOW 1000' datasheet.pdf
POWER MODULE 800V 320A MAGNAPAK datasheet.pdf