Hirose Electric Co Ltd H2AAT-10106-W4
H2AAT-10106-W4 picture photo
Mfg. Part Number
H2AAT-10106-W4
Brief Description
JUMPER-H1502TR/A2015W/H1502TR 6"
Datasheet Download
H2AAT-10106-W4.pdf
Availability of H2AAT-10106-W4
QUANTITY
H2AAT-10106-W4 Order Process
Ship out your order
Specifications of H2AAT-10106-W4
Internal Part NumberEIS-H2AAT-10106-W4
Contact EndPin to Pin
Length6.0" (152.4mm)
Wire Gauge24 AWG
Contact FinishTin
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H2AAT-10106-W4
Related LinksH2AAT-1, H2AAT-10106-W4 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H2AAT-10106-W4 Details Description
Related parts for H2AAT-10106-W4
FERRITE SOLID FILTER 34-POS datasheet.pdf
IC ENCORE XP MCU FLASH 2K 28SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 SQ WW datasheet.pdf
TRANSFER DIP SWITCH datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V datasheet.pdf
TRANS 8W RF GAN HEMT 440109 PKG datasheet.pdf
CONN PLUG 47POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 390PF 100V 10% BP 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf