Hirose Electric Co Ltd H2AXG-10110-R6
H2AXG-10110-R6 picture photo
Mfg. Part Number
H2AXG-10110-R6
Brief Description
JUMPER-H1503TR/A3049R/X 10"
Datasheet Download
H2AXG-10110-R6.pdf
Availability of H2AXG-10110-R6
QUANTITY
H2AXG-10110-R6 Order Process
Ship out your order
Specifications of H2AXG-10110-R6
Internal Part NumberEIS-H2AXG-10110-R6
Contact EndPin to Cable (Round)
Length10.0" (254.0mm)
Wire Gauge26 AWG
Contact FinishGold
ColorRed
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H2AXG-10110-R6
Related LinksH2AXG-1, H2AXG-10110-R6 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H2AXG-10110-R6 Details Description
Related parts for H2AXG-10110-R6
RES SMD 160 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
Crystal 38.4000MHz 10ppm 7pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
MINI CT SGL RELAY 6P BLUE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
6CKT PICOFLEX SMT LATCHED HDR datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 7.5A 115V datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
SMT 8P8C WITH LIGHT PIPE datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 4KB FLASH 33QFN datasheet.pdf
CAP FILM 390NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf