Hirose Electric Co Ltd H2AXT-10105-A8
H2AXT-10105-A8 picture photo
Mfg. Part Number
H2AXT-10105-A8
Brief Description
JUMPER-H1502TR/A3048A/X 5"
Datasheet Download
H2AXT-10105-A8.pdf
Availability of H2AXT-10105-A8
QUANTITY
H2AXT-10105-A8 Order Process
Ship out your order
Specifications of H2AXT-10105-A8
Internal Part NumberEIS-H2AXT-10105-A8
Contact EndPin to Cable (Round)
Length5.0" (127.0mm)
Wire Gauge28 AWG
Contact FinishTin
ColorOrange
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H2AXT-10105-A8
Related LinksH2AXT-1, H2AXT-10105-A8 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H2AXT-10105-A8 Details Description
Related parts for H2AXT-10105-A8
CONV DC/DC 1W 36-72VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
RES 698K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN SOCKET 6POS 3.5MM CRIMP datasheet.pdf
RES 15K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 87.6OHM 0.05% 0.15W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 6.8NH 1.9A 40 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf
HD 38999 32C 32#23 SKT RECP datasheet.pdf
RELAY SSR 600V 30A DIN RAIL datasheet.pdf