Hirose Electric Co Ltd H2BXG-10110-Y4
H2BXG-10110-Y4 picture photo
Mfg. Part Number
H2BXG-10110-Y4
Brief Description
JUMPER-H1501TR/A2015Y/X 10"
Datasheet Download
H2BXG-10110-Y4.pdf
Availability of H2BXG-10110-Y4
QUANTITY
H2BXG-10110-Y4 Order Process
Ship out your order
Specifications of H2BXG-10110-Y4
Internal Part NumberEIS-H2BXG-10110-Y4
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length10.0" (254.0mm)
Wire Gauge24 AWG
Contact FinishGold
ColorYellow
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H2BXG-10110-Y4
Related LinksH2BXG-1, H2BXG-10110-Y4 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H2BXG-10110-Y4 Details Description
Related parts for H2BXG-10110-Y4
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
IC LIN TXRX ON-BOARD VREG 8DIP datasheet.pdf
C/A 50.125 24FIB PLE MPO datasheet.pdf
CABLE DSUB 9POS FML-FML 3M datasheet.pdf
FIXED IND 27NH 400MA 300 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 100V 20% BX 1206 datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf