Hirose Electric Co Ltd H2BXT-10103-W4
H2BXT-10103-W4 picture photo
Mfg. Part Number
H2BXT-10103-W4
Brief Description
JUMPER-H1500TR/A2015W/X 3"
Datasheet Download
H2BXT-10103-W4.pdf
Availability of H2BXT-10103-W4
QUANTITY
H2BXT-10103-W4 Order Process
Ship out your order
Specifications of H2BXT-10103-W4
Internal Part NumberEIS-H2BXT-10103-W4
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length3.0" (76.2mm)
Wire Gauge24 AWG
Contact FinishTin
ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H2BXT-10103-W4
Related LinksH2BXT-1, H2BXT-10103-W4 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H2BXT-10103-W4 Details Description
Related parts for H2BXT-10103-W4
OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC PHASE-LOCKED LOOP LOPWR 8SOIC datasheet.pdf
RELAY OPTOMOS 150MA SP-NO 6-DIP datasheet.pdf
DIP CABLE - HDM64S/AE64G/X datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS 24AWG .100 WHITE datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 12NS 48CABGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
RES 1.43M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 400W datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP FILM 1500PF 10% 100VDC RDL datasheet.pdf