Hirose Electric Co Ltd H3BXT-10105-R4
H3BXT-10105-R4 picture photo
Mfg. Part Number
H3BXT-10105-R4
Brief Description
JUMPER-H1504TR/A2015R/X 5"
Datasheet Download
H3BXT-10105-R4.pdf
Availability of H3BXT-10105-R4
QUANTITY
H3BXT-10105-R4 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3BXT-10105-R4
Internal Part NumberEIS-H3BXT-10105-R4
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length5.0" (127.0mm)
Wire Gauge24 AWG
Contact FinishTin
ColorRed
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3BXT-10105-R4
Related LinksH3BXT-1, H3BXT-10105-R4 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3BXT-10105-R4 Details Description
Related parts for H3BXT-10105-R4
CAP MICA 200PF 5% 100V 1210 datasheet.pdf
FIBER .2M SMA-SMA datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM datasheet.pdf
LABEL LPAX METERS CUBED PER MIN datasheet.pdf
ZACK STRIP 10SECT PRINT HORIZON datasheet.pdf
32+32 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
Connector Socket 54 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
CAP CER 200PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 1.5NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf