Hirose Electric Co Ltd H3BXT-10105-V4
H3BXT-10105-V4 picture photo
Mfg. Part Number
H3BXT-10105-V4
Brief Description
JUMPER-H1504TR/A2015V/X 5"
Datasheet Download
H3BXT-10105-V4.pdf
Availability of H3BXT-10105-V4
QUANTITY
H3BXT-10105-V4 Order Process
Ship out your order
Specifications of H3BXT-10105-V4
Internal Part NumberEIS-H3BXT-10105-V4
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length5.0" (127.0mm)
Wire Gauge24 AWG
Contact FinishTin
ColorViolet
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H3BXT-10105-V4
Related LinksH3BXT-1, H3BXT-10105-V4 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H3BXT-10105-V4 Details Description
Related parts for H3BXT-10105-V4
VARISTOR 14V 40A 0805 datasheet.pdf
IC DELAY LINE 5TAP 35NS 8SOIC datasheet.pdf
IC MOSFET DVR 3A DUAL HS 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 820MA 500 MOHM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 20mA Backlight 16-UMLP (3x3) datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES 24 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 1.0UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
DIODE HEXFRED 6A 1200V TO-220 datasheet.pdf
TV 21C 21#16 SKT PLUG datasheet.pdf
33UF 400V 16X31.5 85C RAD datasheet.pdf