t-Global Technology H48-2-640-320-0.5-0
H48-2-640-320-0.5-0 picture photo
Mfg. Part Number
H48-2-640-320-0.5-0
Brief Description
H48-2 SHEET 640X320X0.5MM
Datasheet Download
H48-2-640-320-0.5-0.pdf
Availability of H48-2-640-320-0.5-0
QUANTITY
H48-2-640-320-0.5-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-2-640-320-0.5-0
Internal Part NumberEIS-H48-2-640-320-0.5-0
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.019" (0.500mm)
MaterialSilicone Elastomer
Adhesive-
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-2-640-320-0.5-0
Related LinksH48-2-640, H48-2-640-320-0.5-0 Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-2-640-320-0.5-0 Details Description
Related parts for H48-2-640-320-0.5-0
IC REG MULT CONFIG INV ADJ D2PAK datasheet.pdf
POT 500K OHM THUMBWHEEL CERM ST datasheet.pdf
CONN RCPT HOUSING 11POS 2MM R/A datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 7.5MM datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 10% 1KVDC RAD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
RES 1.96M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIL SURFACE MOUNT 2.54MM datasheet.pdf
CAP CER 82PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN 32POS FML SL A+C datasheet.pdf
XFMR GATE DRIVE 9.3 V-USEC NPB datasheet.pdf