t-Global Technology H48-2-640-320-10.0-1A
H48-2-640-320-10.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-2-640-320-10.0-1A
Brief Description
H48-2 SHEET 640X320X10MM W/ADH
Datasheet Download
H48-2-640-320-10.0-1A.pdf
Availability of H48-2-640-320-10.0-1A
QUANTITY
H48-2-640-320-10.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-2-640-320-10.0-1A
Internal Part NumberEIS-H48-2-640-320-10.0-1A
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.394" (10.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-2-640-320-10.0-1A
Related LinksH48-2-640-, H48-2-640-320-10.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-2-640-320-10.0-1A Details Description
Related parts for H48-2-640-320-10.0-1A
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 44PQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 150PF 300V 1111 datasheet.pdf
RES SMD 1.47KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 7/16-20UNF 2B 20MA datasheet.pdf
SENSOR 300PSI M20-1.5 6G 4-20MA datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 3A DO201AD datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 25mA 12-VQFN (2x2) datasheet.pdf