t-Global Technology H48-2-640-320-5.0-1A
H48-2-640-320-5.0-1A picture photo
Mfg. Part Number
H48-2-640-320-5.0-1A
Brief Description
H48-2 SHEET 640X320X5MM W/ADH
Datasheet Download
H48-2-640-320-5.0-1A.pdf
Availability of H48-2-640-320-5.0-1A
QUANTITY
H48-2-640-320-5.0-1A Order Process
Ship out your order
Specifications of H48-2-640-320-5.0-1A
Internal Part NumberEIS-H48-2-640-320-5.0-1A
ShapeRectangle
Outline640.00mm x 320.00mm
Thickness0.197" (5.00mm)
MaterialSilicone Elastomer
AdhesiveAdhesive - One Side
Thermal Resistivity-
Thermal Conductivity2.2 W/m-K
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H48-2-640-320-5.0-1A
Related LinksH48-2-640-, H48-2-640-320-5.0-1A Datasheet, t-Global Technology Distributor
H48-2-640-320-5.0-1A Details Description
Related parts for H48-2-640-320-5.0-1A
TERM BLOCK PLUG 17POS 3.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SENS OPTO REFL 300MM CONN RADIAL datasheet.pdf
FILTER COMPACT 1A PCB datasheet.pdf
CONN MMCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 1000 BASE-T datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123 datasheet.pdf
RES SMD 6.2 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
"MICRO 51 M 36"" RBW JACKS LP" datasheet.pdf