Hirose Electric Co Ltd H4BXG-10105-N1
H4BXG-10105-N1 picture photo
Mfg. Part Number
H4BXG-10105-N1
Brief Description
JUMPER-H9991TR/A3047N/X 5"
Datasheet Download
H4BXG-10105-N1.pdf
Availability of H4BXG-10105-N1
QUANTITY
H4BXG-10105-N1 Order Process
Ship out your order
Specifications of H4BXG-10105-N1
Internal Part NumberEIS-H4BXG-10105-N1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductDF13 Series
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length5.0" (127.0mm)
Wire Gauge30 AWG
Contact FinishGold
ColorBrown
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H4BXG-10105-N1
Related LinksH4BXG-1, H4BXG-10105-N1 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H4BXG-10105-N1 Details Description
Related parts for H4BXG-10105-N1
FIXED IND 47UH 800MA 270 MOHM datasheet.pdf
IC SERIAL INTERFACE ADT 14DIP datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV 2CH OPEN COLL 8SO datasheet.pdf
IC TERMINATOR CABLE MULTI 24SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 200MS SNT-4A datasheet.pdf
RES SMD 1M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 1.4K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf