Hirose Electric Co Ltd H4BXT-10105-S1
H4BXT-10105-S1 picture photo
Mfg. Part Number
H4BXT-10105-S1
Brief Description
JUMPER-H9992TR/A3047S/X 5"
Datasheet Download
H4BXT-10105-S1.pdf
Availability of H4BXT-10105-S1
QUANTITY
H4BXT-10105-S1 Order Process
Ship out your order
Specifications of H4BXT-10105-S1
Internal Part NumberEIS-H4BXT-10105-S1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductDF13 Series
Contact EndSocket to Cable (Round)
Length5.0" (127.0mm)
Wire Gauge30 AWG
Contact FinishTin
ColorGray
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)H4BXT-10105-S1
Related LinksH4BXT-1, H4BXT-10105-S1 Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
H4BXT-10105-S1 Details Description
Related parts for H4BXT-10105-S1
TERM SOLDER PIN .140" .115"L datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP MICA 1000PF 1% 100V 2220 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS R/A GOLD .100 datasheet.pdf
TERM BLOCK SPRING 3.50MM 21POS datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 0.95A SOT363 datasheet.pdf
RES 150K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 8POS STRGHT SKT datasheet.pdf
CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf