FFF HA04215000J0G
HA04215000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA04215000J0G
Brief Description
762 TB SPRING CLAMP 180D
Datasheet Download
HA04215000J0G.pdf
Availability of HA04215000J0G
QUANTITY
HA04215000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA04215000J0G
Internal Part NumberEIS-HA04215000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,040
Number of Levels1
Positions Per Level4
Pitch0.300" (7.62mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current10A
Voltage300V
Wire Gauge14-24 AWG
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA04215000J0G
Related LinksHA0421, HA04215000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA04215000J0G Details Description
Related parts for HA04215000J0G
SSD 24GB SCSI datasheet.pdf
RES SMD 84.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
HEADER 2POS STR DUAL INSUL 1ROW datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 36-72VIN 09VOUT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONN HEADER .100" DUAL STR 70POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
IPD M8 SHLD 3W SPST M12 datasheet.pdf
PLUG HOUSING 3POS UNIV datasheet.pdf