FFF HA06305000J0G
HA06305000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA06305000J0G
Brief Description
500 TB SPRING CLAMP 90D
Datasheet Download
HA06305000J0G.pdf
Availability of HA06305000J0G
QUANTITY
HA06305000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA06305000J0G
Internal Part NumberEIS-HA06305000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package2,090
Number of Levels1
Positions Per Level6
Pitch0.197" (5.00mm)
Mating OrientationVertical with Board
Current10A
Voltage300V
Wire Gauge14-24 AWG
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA06305000J0G
Related LinksHA0630, HA06305000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA06305000J0G Details Description
Related parts for HA06305000J0G
RES SMD 120 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IDC CABLE - HPK34H/AE34M/HPK34H datasheet.pdf
RES SMD 48.7 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 69.8 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS PNL MNT SKT SLDR datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 130A D2PAK datasheet.pdf
16P MTA156 ASSY ON TAPE LF datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 30PPM 2X2.5 datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 250V FLATPACK datasheet.pdf