FFF HA21015000J0G
HA21015000J0G picture photo
Mfg. Part Number
HA21015000J0G
Brief Description
508 TB SPRING CLAMP 180D
Datasheet Download
HA21015000J0G.pdf
Availability of HA21015000J0G
QUANTITY
HA21015000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HA21015000J0G
Internal Part NumberEIS-HA21015000J0G
Number of Levels1
Positions Per Level21
Pitch0.200" (5.08mm)
Mating OrientationHorizontal with Board
Current10A
Voltage300V
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HA21015000J0G
Related LinksHA2101, HA21015000J0G Datasheet, FFF Distributor
HA21015000J0G Details Description
Related parts for HA21015000J0G
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-DIP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 0.32A SOT223 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1.5A 8SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 23A TO-3PN datasheet.pdf
RES 11.5K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 0.1A 2-2J1C datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 10ppm 8pF 150 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD datasheet.pdf
RES 390K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf