Avago Technologies US, Inc. HEDS-5120#C13
HEDS-5120#C13 picture photo
Mfg. Part Number
HEDS-5120#C13
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CODEWHEEL 2CH 100CPR 8MM
Datasheet Download
HEDS-5120#C13.pdf
Availability of HEDS-5120#C13
QUANTITY
HEDS-5120#C13 Order Process
Ship out your order
Specifications of HEDS-5120#C13
Internal Part NumberEIS-HEDS-5120#C13
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMOQ/Tray Package Update 06/Feb/2015
Standard Package50
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
SeriesHEDS
Accessory TypeCodewheel
For Use With/Related ProductsHEDS-910x Series
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HEDS-5120#C13
Related LinksHEDS-5, HEDS-5120#C13 Datasheet, Avago Technologies US, Inc. Distributor
HEDS-5120#C13 Details Description
Related parts for HEDS-5120#C13
CONN SOCKET 28-32AWG GOLD CRIMP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CAP CER 1UF 25V Y5V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CAP FILM 0.18UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
Connector Socket 35 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
5.0MM EURO HEADER RA ME HT GRN 6 datasheet.pdf
DSUB 37 M PCB STR G50 ZINC datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf