Avago Technologies US, Inc. HEDS-6100#A12
HEDS-6100#A12 picture photo
Mfg. Part Number
HEDS-6100#A12
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
CODEWHEEL 2CH 500CPR 6MM
Datasheet Download
HEDS-6100#A12.pdf
Availability of HEDS-6100#A12
QUANTITY
HEDS-6100#A12 Order Process
Ship out your order
Specifications of HEDS-6100#A12
Internal Part NumberEIS-HEDS-6100#A12
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
SeriesHEDS
Accessory TypeCodewheel
For Use With/Related ProductsHEDS-900x Series
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HEDS-6100#A12
Related LinksHEDS-6, HEDS-6100#A12 Datasheet, Avago Technologies US, Inc. Distributor
HEDS-6100#A12 Details Description
Related parts for HEDS-6100#A12
CBL RIBN 25COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
RES SMD 6.8M OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
TIMER SS SLIM-MULTI DPST-NO 24V datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HSG JAM NUT RCPT 22POS datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 100PO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 28-36V 2.1A datasheet.pdf