Avago Technologies US, Inc. HEDS-8938-014
HEDS-8938-014 picture photo
Mfg. Part Number
HEDS-8938-014
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
TOOL ALIGNMENT AEDX-8XXX 5MM
Datasheet Download
HEDS-8938-014.pdf
Availability of HEDS-8938-014
QUANTITY
HEDS-8938-014 Order Process
Ship out your order
Specifications of HEDS-8938-014
Internal Part NumberEIS-HEDS-8938-014
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeMechanical Alignment Tool
For Use With/Related ProductsAEDx-8xxx-x14 Series
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HEDS-8938-014
Related LinksHEDS-8, HEDS-8938-014 Datasheet, Avago Technologies US, Inc. Distributor
HEDS-8938-014 Details Description
Related parts for HEDS-8938-014
CAP CER 18PF 50V NPO 0805 datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS 24AWG .100 WHITE datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220 datasheet.pdf
CAP CER 180PF 50V NP0 1210 datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 10% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
RES 11.3K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 128POS SKT datasheet.pdf
VARISTOR 780V 6.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
CAP TANT 0.27UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
MOD LASER CML 100GHZ 200KM datasheet.pdf