FFF HI12005200J0G
HI12005200J0G picture photo
Mfg. Part Number
HI12005200J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB SPRING PLUG WF
Datasheet Download
HI12005200J0G.pdf
Availability of HI12005200J0G
QUANTITY
HI12005200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of HI12005200J0G
Internal Part NumberEIS-HI12005200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HI12005200J0G
Related LinksHI1200, HI12005200J0G Datasheet, FFF Distributor
HI12005200J0G Details Description
Related parts for HI12005200J0G
RES SMD 560 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 1.27MM 10POS GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT R/A 4PWR 12SGL 3.18MM datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 4-SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CONN HDR 20POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf
FRONT PANEL KIT 6U 10HP VME datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf