Panasonic Industrial Automation Sales HL-C1CCJ10
HL-C1CCJ10 picture photo
Mfg. Part Number
HL-C1CCJ10
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
EXTENSION CABLE (10M) FOR HL-C
Datasheet Download
HL-C1CCJ10.pdf
Availability of HL-C1CCJ10
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
HL-C1CCJ10 Order Process
Ship out your order
Specifications of HL-C1CCJ10
Internal Part NumberEIS-HL-C1CCJ10
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLSelect Sensing Products 04/Apr/2015
Multiple Series 01/Apr/2015
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyAccessories
SeriesHL-C1
Accessory TypeCable - Connector
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)HL-C1CCJ10
Related LinksHL-C1, HL-C1CCJ10 Datasheet, Panasonic Industrial Automation Sales Distributor
HL-C1CCJ10 Details Description
Related parts for HL-C1CCJ10
DUNFIELD DEV SYST MICRO-C KIT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 3KV X7R 1825 datasheet.pdf
GDT 600V 25% 5KA SURFACE MOUNT datasheet.pdf
RES 11 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
SWITCH SNAP IP40 0.1A SCREW 30V datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
GK NICU NRS PU V0 DSH datasheet.pdf
DECI-CENTER JUMPERS 14POS datasheet.pdf