Murata Electronics North America HPQ-3.3/50-D48NBL1C
HPQ-3.3/50-D48NBL1C picture photo
Mfg. Part Number
HPQ-3.3/50-D48NBL1C
Datasheet Download
HPQ-3.3/50-D48NBL1C.pdf
Availability of HPQ-3.3/50-D48NBL1C
QUANTITY
HPQ-3.3/50-D48NBL1C Order Process
Ship out your order
Specifications of HPQ-3.3/50-D48NBL1C
Internal Part NumberEIS-HPQ-3.3/50-D48NBL1C
Delivery TimeIn stock, ship HPQ-3.3/50-D48NBL1C today.
SeriesHPQ-3.3/50-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-HPQ-3.3/50-D48NBL1C
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksHPQ-3.3/5, HPQ-3.3/50-D48NBL1C Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
HPQ-3.3/50-D48NBL1C Details Description
Related parts for HPQ-3.3/50-D48NBL1C
RES 59 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE D 6 CKTS LGT 76 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 128POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 16POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CAP TANT 0.1UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
COMMON MODE CHOKE WE-LF MV datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf